Протягом лютого – травня 2021 р. студенти НФаУ брали участь у конкурсі стартап-проєктів «Спробуй і ти!», за результатами якого посіли ІІ місце.

Конкурс стартап-проєктів «Спробуй і ти!» організований ГО «ДЕРЖАВА І Я» (Харків, Україна) проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council за підтримки: Університету Бедфордширу (Лутон, Велика Британія), Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця (Харків, Україна), Української інженерно-педагогічної академії (Харків, Україна) та ТОВ «Компанія інтелектуальних технологій» (Київ, Україна).

Мета конкурсу – надання молоді шансу відчути власний потенціал, створити платформу для практичної реалізації своїх творчих бізнес-ідей і сприяти розвитку студентів як майбутніх бізнес-лідерів та креативних підприємців.

Спеціальною темою 2021 р. була тема «Креативний бізнес: від ідеї до моделі».

Команда від Національного фармацевтичного університету BioFuture, у складі студентів факультету фармацевтичних технологій та менеджменту спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» Михайла Лаврентьєва, Олени Зорік, Едуарда Зими та їхньої наставниці – доцентки кафедри біотехнології, кандидата фармацевтичних наук Ольги Калюжної, разом із тренерами та консультантами конкурсу розробила бізнес-модель проєкту «Функціональний ферментований продукт для спортивного харчування “Sportmax+”» та почала рухатися до його реалізації.

29 квітня 2021 р. команда НФаУ представила свої результати на фіналі конкурсу та посіла ІІ місце у конкурсі, отримавши можливість взяти участь у навчальному візиті до одного з партнерів програми Creative Spark.