12 травня 2021 р. відбувся онлайн вебінар за темою «Як позбутися стресу та тривожності. Поради психолога в процесі підготовки до ЄДКІ та іспитів»

12 травня, за ініціативи Студентського парламенту, у НФаУ відбувся онлайн вебінар за темою «Як позбутися стресу та тривожності. Поради психолога в процесі підготовки до ЄДКІ та іспитів».  Модератор вебінару – Пляка Любов Володимирівна, кандидат психологічних наук, доцент, практичний психолог вищої категорії НФаУ.

Студенти отримали теоретичні знання, практичні навички та психологічну консультацію з питань:

• синдрому емоційного вигорання, причин та профілактики його виникнення;
  • методів зняття стресу;
  • способів психічної саморегуляції та самомотивації.

Комунікації відбувалися в комфортному середовищі. Здобувачі вищої освіти мали змогу поставити психологу запитання, що є актуальними під час навчання у постковідний період.

Студентство НФаУ дякує за професійні поради та конструктивне діалогове спілкування!