Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.008

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.008 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 19.02.2021 р.  № 237 у складі:

Голова ради:

1. Гонтова Тетяна Миколаївна, завідувачка кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Криворучко Олена Вікторівна, професорка кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Бурда Надія Євгеніївна, доцентка кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Федченкова Юлія Анатоліївна, професорка кафедри хімії та фармації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Карпюк Уляна Володимирівна, професорка кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Петровської Уляни Василівни

Дата прийняття: 16.03.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.008 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Петровської Уляни Василівни, яка тимчасово не працює, до 30.11.2020 – аспірантка кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету на тему: «Фармакогностичне вивчення шпинату городнього (Spinacia oleracea L.)».

Науковий керівник: професорка кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Журавель Ірина Олександрівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Петровської Уляни Василівни

27.04.2021 р. 0 13-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії Петровської Уляни Василівни, яка тимчасово не працює, на тему: «Фармакогностичне вивчення шпинату городнього (Spinacia oleracea L.)», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту