Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.017

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.017 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 03.03.2021 р.  № 280 у складі:

Голова ради:

1. Кошовий Олег Миколайович, завідувач кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ленчик Лариса Володимирівна, професорка кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ковальова Алла Михайлівна, професорка кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Карпюк Уляна Володимирівна, професорка кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, доцент.
  2. Шанайда Марія Іванівна, доцентка кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, кандидат біологічних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Яременка Максима Сергійовича

Дата прийняття: 16.03.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.017 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію старшого хіміка, АТ «Київський вітамінний завод» Яременка Максима Сергійовича на тему: «Фармакогностичне вивчення кореневищ і листя лепехи звичайної та отримання субстанцій різної біологічної дії».

Науковий керівник: завідувачка кафедри ботаніки Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Гонтова Тетяна Миколаївна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Яременка Максима Сергійовича

27.04.2021 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії старшого хіміка, АТ «Київський вітамінний завод» Яременка Максима Сергійовича на тему: «Фармакогностичне вивчення кореневищ і листя лепехи звичайної та отримання субстанцій різної біологічної дії», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту