Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.019

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.019 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 30.04.2021 р.  № 494 у складі:

Голова ради:

1. Штриголь Сергій Юрійович, завідувач кафедри фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ткачова Оксана Віталіївна, професорка кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Бутко Ярослава Олександрівна, професорка кафедри фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Єрмоленко Тамара Іванівна, завідувачка кафедри фармакології та медичної рецептури Харківського національного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Гордієнко Анатолій Дмитрович, професор кафедри органічного синтезу і нанотехнологій Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Журенка Дмитра Сергійовича

Дата прийняття: 06.05.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.019 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Журенка Дмитра Сергійовича старшого лаборанта кафедри клінічної фармакології Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету на тему: «Дослідження фармакологічної активності нового комбінованого гелю, що містить екстракти Аloe arborescens та Cortex Quercus».

Науковий керівник: професорка кафедри клінічної фармакології Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Цубанова Наталя Анатоліївна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Журенка Дмитра Сергійовича

23.06.2021 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії старшого лаборанта кафедри клінічної фармакології Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету Журенка Дмитра Сергійовича на тему: «Дослідження фармакологічної активності нового комбінованого гелю, що містить екстракти Аloe arborescens та Cortex Quercus», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту