Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.026

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.026 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 02.07.2021 р.  № 765 у складі:

Голова ради:

1. Кошовий Олег Миколайович,  доктор фармацевтичних наук, професор кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету.

Рецензенти:

1. Ленчик Лариса Володимирівна, завідувачка кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ільїна Тетяна Василівна, професорка кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Карпюк Уляна Володимирівна, професорка кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, доцент.
  2. Шанайда Марія Іванівна, доцентка кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, кандидат біологічних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Гордєй Карини Романівни

Дата прийняття: 29.09.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.026 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Гордєй Карини Романівни, яка тимчасово не працює, на тему: «Фармакогностичне вивчення маруни дівочої та створення лікарських засобів на її основі».

Науковий керівник: професор кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Гонтова Тетяна Миколаївна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Гордєй Карини Романівни

02.11.2021 р. 0 9-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії менеджера клінічних баз даних, інтерна ТОВ Інтего груп (LLC Intego group) Гордєй Карини Романівни на тему: «Фармакогностичне вивчення маруни дівочої та створення лікарських засобів на її основі», спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту