Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.028

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.028 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 02.07.2021 р.  № 765 у складі:

Голова ради:

1. Гонтова Тетяна Миколаївна, професорка кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Криворучко Олена Вікторівна, професорка кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Кузнєцова Вікторія Юріївна, декан фармацевтичного факультету, доцент кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Карпюк Уляна Володимирівна, професорка кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, доцент.
  2. Шанайда Марія Іванівна, доцентка кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, кандидат біологічних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Мохаммеда Шахм Басіма

Дата прийняття: 29.09.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.028 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Мохаммеда Шахм Басіма (громадянин Іраку), фармацевта аптеки у державній лікарні «Алсалам» міста Мусл (Ірак), на тему: «Фармакогностичне вивчення Prunus domestiсa L.».

Науковий керівник: завідувачка кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Ленчик Лариса Володимирівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Мохаммеда Шахм Басіма

02.11.2021 р. 0 11-30 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії фармацевта аптеки у державній лікарні «Алсалам» міста Мусл (Ірак) Мохаммеда Шахм Басіма на тему: «Фармакогностичне вивчення Prunus domestiсa L.», спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту