Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.027

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.027 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 02.07.2021 р.  № 765 у складі:

Голова ради:

1. Георгіянц Вікторія Акопівна, завідувачка кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ленчик Лариса Володимирівна, завідувачка кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Криворучко Олена Вікторівна, професорка кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Марчишин Світлана Михайлівна, завідувачка кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Федченкова Юлія Анатоліївна, професорка кафедри хімії та фармації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Москаленка Андрія Миколайовича

Дата прийняття: 05.10.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.027 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Москаленка Андрія Миколайовича, спеціаліста з методів розширення товарного ринку ТОВ “Профі Еффект Солюшн”, на тему: «Фармакогностичне дослідження безсмертника приквіткового (Helichrysum bracteatum) та створення на його основі нових лікарських засобів».

Науковий керівник: професор кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Попова Наталія Вячеславівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Москаленка Андрія Миколайовича

08.11.2021 р. 0 13-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії спеціаліста з методів розширення товарного ринку ТОВ “Профі Еффект Солюшн” Москаленка Андрія Миколайовича на тему: «Фармакогностичне дослідження безсмертника приквіткового (Helichrysum bracteatum) та створення на його основі нових лікарських засобів», спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту