Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.032

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.032 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 03.09.2021 р.  № 965 у складі:

Голова ради:

1. Ярних Тетяна Григорівна, завідувачка кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Хохленкова Наталя Вікторівна, завідувачка кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Шпичак Олег Сергійович, завідувач кафедри промислової фармації та економіки Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Дроздова Анна Олександрівна, професорка кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Тарасенко Вікторія Олександрівна, доцент кафедри військової фармації Української військово-медичної академії, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Зуйкіної Єлизавети Володимирівни

Дата прийняття: 05.10.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.032 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Зуйкіної Єлизавети Володимирівни, асистента кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, на тему: «Експериментальне обґрунтування використання емульсійних основ в екстемпоральних м’яких лікарських засобах».

Науковий керівник: проректор з науково-педагогічної роботи Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Половко Наталя Петрівна .

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Зуйкіної Єлизавети Володимирівни

09.11.2021 р. 0 10-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії асистента кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету Зуйкіної Єлизавети Володимирівни на тему: «Експериментальне обґрунтування використання емульсійних основ в екстемпоральних м’яких лікарських засобах», спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту