Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.029

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.029 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 03.09.2021 р.  № 965 у складі:

Голова ради:

1. Посилкіна Ольга Вікторівна, професорка кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Панфілова Ганна Леонідівна, професорка кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Міщенко Оксана Яківна, завідувачка кафедри клінічної фармакології Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Макаренко Ольга Володимирівна, професорка кафедри соціальної медицини, громадського здоров’я та управління охороною здоров’я Дніпровського державного медичного університету, доктор медичних наук, професор.
  2. Федяк Ірина Орестівна, декан фармацевтичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Баглай Тетяни Олександрівни

Дата прийняття: 15.12.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.029 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Баглай Тетяни Олександрівни, яка тимчасово не працює, на тему: «Проблема раціонального використання антимікробних лікарських засобів системної дії в Україні».

Науковий керівник: професорка кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Яковлєва Лариса Василівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Баглай Тетяни Олександрівни

18.01.2022 р. 0 13-00 лекційна аудиторія № 16, вул. Валентинівська, 4

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії Баглай Тетяни Олександрівни, яка тимчасово не працює, на тему: «Проблема раціонального використання антимікробних лікарських засобів системної дії в Україні», спеціальність 226 «Фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту