Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.035

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.035 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 10.11.2021 р.  № 1214 у складі:

Голова ради:

1. Колісник Сергій Вікторович, завідувач кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ільїна Тетяна Василівна, професорка кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ленчик Лариса Володимирівна, завідувачка кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Рожковський Ярослав Володимирович, завідувач кафедри фармакології та фармакогнозії Одеського національного медичного університету, доктор медичних наук, професор.
  2. Дармограй Роман Євдокимович, доцент кафедри фармакогнозії і ботаніки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Стремоухова Олександра Олександровича

Дата прийняття: 15.12.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.035 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Стремоухова Олександра Олександровича, який тимчасово не працює, на тему: «Фармакогностичне вивчення листя та плодів лохини для створення нових лікарських засобів».

Науковий керівник: професор кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Кошовий Олег Миколайович.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Стремоухова Олександра Олександровича

18.01.2022 р. 0 10-00 лекційна аудиторія № 16, вул. Валентинівська, 4

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії Стремоухова Олександра Олександровича, який тимчасово не працює, на тему: «Фармакогностичне вивчення листя та плодів лохини для створення нових лікарських засобів», спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту