Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.030

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.030 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 03.09.2021 р.  № 965 у складі:

Голова ради:

1. Малоштан Людмила Миколаївна, професорка кафедри біологічної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор біологічних наук, професор.

Рецензенти:

1. Кошовий Олег Миколайович, професор кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Зупанець Катерина Олександрівна, завідувачка кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Тржецинський Сергій Дмитрович, завідувач кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки Запорізького державного медичного університету, доктор біологічних наук, професор.
  2. Логойда Лілія Святославівна, завідувачка кафедри фармацевтичної хімії Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.

Прийняття до розгляду дисертації Грицика Романа Андрійовича

Дата прийняття: 29.09.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.030 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Грицика Романа Андрійовича, асистента кафедри онкології Івано-Франківського національного медичного університету, на тему: «Дослідження фармакологічних властивостей екстрактів полину».

Науковий керівник: професор кафедри фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор Кіреєв Ігор Володимирович.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Грицика Романа Андрійовича

01.11.2021 р. 0 13-00 конференц-зал, вул. Пушкінська, 53

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії асистента кафедри онкології Івано-Франківського національного медичного університету Грицика Романа Андрійовича на тему: «Дослідження фармакологічних властивостей екстрактів полину», спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту