Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.036

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.036 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом МОН України від 10.11.2021 р.  № 1214 у складі:

Голова ради:

1. Баранова Інна Іванівна, завідувачка кафедри товарознавства Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ярних Тетяна Григорівна, завідувачка кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Кухтенко Олександр Сергійович, завідувач кафедри технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Алмакаєва Людмила Григорівна, професорка кафедри фармацевтичних дисциплін Ужгородського національного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Краснопольський Юрій Михайлович, професор кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор фармацевтичних наук, доцент.

Прийняття до розгляду дисертації Кієнко Людмили Сергіївни

Дата прийняття: 15.12.2021 р.

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.036 Національного фармацевтичного університету МОЗ України прийняла до розгляду дисертацію Кієнко Людмили Сергіївни, аспіранта кафедри заводської технології ліків (до 31.08.2021 р.) Національного фармацевтичного університету, на тему: «Розробка складу та технології м’якої лікарської форми противірусної дії».

Науковий керівник: професорка кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Гриценко Віта Іванівна.

Анотація дисертації

Захист дисертаційної роботи Кієнко Людмили Сергіївни

17.01.2022 р. 0 13-00 лекційна аудиторія № 16, вул. Валентинівська, 4

Захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії Кієнко Людмили Сергіївни, яка тимчасово не працює, на тему: «Розробка складу та технології м’якої лікарської форми противірусної дії», спеціальність 226 «Фармація, промислова фармація».

Відеозапис захисту

Фонограма захисту