Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.039

Здобувач ступеня: Чайка Наталя Борисівна

Тема дисертації: Фітохімічне вивчення листя мучниці звичайної та створення на їх основі нових лікарських засобів

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра фармакогнозії Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Кошовий Олег Миколайович

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.039 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 03.10.2022 р.  № 62-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Колісник Сергій Вікторович, завідувач кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Криворучко Олена Вікторівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор
  2. Вишневська Лілія Іванівна, завідувач кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Гудзенко Андрій Вікторович, завідувач кафедри хімії ПВНЗ «Київський медичний університет», доктор фармацевтичних наук.
  2. Шанайда Марія Іванівна, доцент закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Захист дисертаційної роботи

02.12.2022 р. 0 10-00  онлайн

Посилання: https://youtu.be/BUqUTz4B8r4

Відео захисту з накладеною печаткою університету