Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.043

Здобувач ступеня: Погодіна Лала Іншаллахівна

Тема дисертації: Фармакогностичне дослідження хвилівнику звичайного (Aristolochia clematitis L.)

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Кисличенко Вікторія Сергіївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.043 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 01.11.2022 р. № 69-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Колісник Сергій Вікторович, завідувач кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Журавель Ірина Олександрівна, професор закладу вищої освіти кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Демешко Ольга Володимирівна, доцент закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Карпюк Уляна Володимирівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Федченкова Юлія Анатоліївна, професор закладу вищої освіти кафедри хімії та фармації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор фармацевтичних наук, професор.

Захист дисертаційної роботи

10.01.2023 р. о 13-00  онлайн

Посилання https://youtu.be/h8XFi9-w860

Відео захисту з накладеною печаткою університету