Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.044

Здобувач ступеня: Лебедь Сергій Олександрович

Тема дисертації: Удосконалення сучасних підходів до протидії та боротьби з обігом фальсифікованих лікарських засобів в Україні

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Немченко Алла Семенівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.044 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 01.11.2022 р. № 69-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Баранова Інна Іванівна, професор закладу вищої освіти кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Лебединець Вячеслав Олександрович, професор закладу вищої освіти кафедри управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Коваленко Світлана Миколаївна, професор закладу вищої освіти кафедри управління та забезпечення якості Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Шматенко Олександр Петрович, начальник кафедри військової фармації Української військово-медичної академії, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Гала Лілія Олексіївна, професор закладу вищої освіти кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Захист дисертаційної роботи

11.01.2023 р. о 10-00  онлайн

Посилання: https://youtu.be/E9J9oOcAoBs

Відео захисту з накладеною печаткою університету