Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.046

Здобувач ступеня: Соловйова Аліна Володимирівна

Тема дисертації: Розробка складу та технології комплексного засобу з пробіотиком для лікування дерматологічних захворювань

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра біотехнології Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: доцент закладу вищої освіти кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент Калюжная Ольга Сергіївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.046 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 01.11.2022 р. № 69-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Зуйкіна Світлана Сергіївна, професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Рецензенти:

1. Кухтенко Олександр Сергійович, завідувач кафедри технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Яковенко Володимир Костянтинович, професор закладу вищої освіти кафедри промислової фармації та економіки Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Полова Жанна Миколаївна, завідувач кафедри аптечної та промислової технології ліків Національного медичного університету О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Білоус Світлана Богданівна, завідувач кафедри технології ліків і біофармації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктор фармацевтичних наук, професор.

Захист дисертаційної роботи

12.01.2023 р. о 10-00  онлайн

Посилання: https://youtu.be/odJofc_sMcM

Відео захисту з накладеною печаткою університету