Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.045

Здобувач ступеня: Бурбан Оксана Іванівна

Тема дисертації: Розробка складу і технології комбінованого гелю для терапії
променевих уражень шкіри

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Вишневська Лілія Іванівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.045 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 01.11.2022 р. № 69-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Баранова Інна Іванівна, професор закладу вищої освіти кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Рубан Олена Анатоліївна, завідувач кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Зуйкіна Світлана Сергіївна, професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Білоус Світлана Богданівна, завідувач кафедри технології ліків і біофармації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Алмакаєва Людмила Григорівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичних дисциплін Ужгородського національного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Захист дисертаційної роботи

11.01.2023 р. о 13-00  онлайн

Посилання: https://youtu.be/yma5LjwgQbo

Відео захисту з накладеною печаткою університету