Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.047

Здобувач ступеня: Ткачук Оксана Миколаївна

Тема дисертації: Дослідження з оптимізації застосування лікарської рослинної сировини у виготовленні лікарських засобів

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Вишневська Лілія Іванівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.047 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 16.12.2022 р. № 83-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Кухтенко Олександр Сергійович, завідувач кафедри технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Половко Наталя Петрівна, професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Хохленкова Наталя Вікторівна, завідувач кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Коритнюк Раїса Сергіївна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Алмакаєва Людмила Григорівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичних дисциплін Ужгородського національного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

10.02.2023 р. о 10-00 онлайн