Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.048

Здобувач ступеня: Маслов Олександр Юрійович

Тема дисертації: Фітохімічне вивчення та стандартизація лікарських засобів антиоксидантної дії з листя зеленого чаю

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра аналітичної хімії та аналітичної токсикології Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Колісник Сергій Вікторович

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.048 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 16.12.2022 р. № 83-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Вишневська Лілія Іванівна, завідувач кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Гонтова Тетяна Миколаївна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Демешко Ольга Володимирівна, доцент закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Панасенко Олександр Іванович, завідувач кафедри природничих дисциплін для іноземних студентів та токсикологічної хімії Запорізького державного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ільїна Тетяна Василівна, заступник декана фармацевтичного факультету ПВНЗ «Київський медичний університет», доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

10.02.2023 р. о 13-00 онлайн