Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.050

Здобувач ступеня: Зупанець Ігор Володимирович

Тема дисертації: Розробка технології таблеток з парацетамолом комбінованого складу

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Рубан Олена Анатоліївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.050 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 01.02.2023 р. № 8-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Ярних Тетяна Григорівна, завідувач кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Хохленкова Наталя Вікторівна, завідувач кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Вишневська Лілія Іванівна, завідувач кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Алмакаєва Людмила Григорівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичних дисциплін Ужгородського національного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Кучеренко Людмила Іванівна, завідувач кафедри фармацевтичної, органічної та біоорганічної хімії Запорізького державного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

23.03.2023 р. о 13-00  онлайн