Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.049

Здобувач ступеня: Борко Єлизавета Андріївна

Тема дисертації: Розробка складу та технології супозиторіїв ректальних з діосміном та гесперидином

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: доцент закладу вищої освіти кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Ковалевська Інна В’ячеславівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.049 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 01.02.2023 р. № 8-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Зуйкіна Світлана Сергіївна, професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ярних Тетяна Григорівна, завідувач кафедри технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Вишневська Лілія Іванівна, завідувач кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Кучеренко Людмила Іванівна, завідувач кафедри фармацевтичної, органічної та біоорганічної хімії Запорізького державного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Дроздова Анна Олександрівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

23.03.2023 р. о 10-00  онлайн