Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.057

Здобувач ступеня: Трутаєва Людмила Миколаївна

Тема дисертації: Вивчення гепатопротекторної дії полікомпонентного засобу Панкрео-Плант за умов патології печінки різного генезу

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра клінічної фармакології Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: професор закладу вищої освіти кафедри клінічної фармакології Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Цубанова Наталя Анатоліївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.057 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 31.03.2023 р. № 17-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Бутко Ярослава Олександрівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ткачова Оксана Віталіївна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Должикова Олена Вікторівна, доцент закладу вищої освіти кафедри клінічної лабораторної діагностики Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Єрмоленко Тамара Іванівна, завідувач кафедри фармакології та медичної рецептури Харківського національного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Марчишин Світлана Михайлівна, завідувач кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

18.05.2023 р. о 10-00  онлайн