Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.067

Здобувач ступеня: Посохова Ірина Юріївна

Тема дисертації: Фармакогностичне дослідження вітчизняних представників родини лаврові як перспективних джерел лікарської рослинної сировини

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: професор закладу вищої освіти кафедри хімії природних  сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Хворост Ольга Павлівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.067 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 05.07.2023 р. № 50-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Бурда Надія Євгеніївна, професор закладу вищої освіти кафедри хімії природних сполук і нутриціології  Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Комісаренко Андрій Миколайович, професор закладу вищої освіти кафедри хімії природних сполук і нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Мала Ольга Сергіївна, завідувач кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Марчишин Світлана Михайлівна, завідувач кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Карпюк Уляна Володимирівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та ботаніки Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

07.09.2023 р. о 10-00  онлайн