Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.066

Здобувач ступеня: Котов Семен Андрійович

Тема дисертації: Аналітичне забезпечення фармацевтичної розробки рослинного засобу антиалергічної дії

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра фармакогнозії  Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Гонтова Тетяна Миколаївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.066 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 05.07.2023 р. № 50-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Георгіянц Вікторія Акопівна, завідувач кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Гарна Світлана Василівна, заступник директора закладу післядипломної освіти Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Криворучко Олена Вікторівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Грицик Андрій Романович, завідувач кафедри фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії Івано-Франківського національного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Шанайда Марія Іванівна, доцент закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії з медичною ботанікою Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, доцент.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

08.09.2023 р. о 13-00  онлайн