Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.069

Здобувач ступеня: Семенова Ксенія Миколаївна

Тема дисертації: Розробка складу та стандартизація технології комбінованого
ін’єкційного препарату з гіалуроновою кислотою

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра косметології і аромології  Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: доцент закладу вищої освіти кафедри косметології і аромології Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, старший науковий співробітник Алмакаєв Максим Сергійович

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.069 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 06.11.2023 р. № 107-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Яковенко Володимир Костянтинович, професор закладу вищої освіти кафедри промислової фармації та економіки Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Шпичак Олег Сергійович, завідувач кафедри промислової фармації та економіки Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Буряк Марина Валеріївна, доцент закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Кучеренко Людмила Іванівна, завідувач кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Гудзь Наталія Іванівна, професор закладу вищої освіти кафедри технології ліків і біофармації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

11.01.2024 р. о 10-00  онлайн