Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.070

Здобувач ступеня: Мацюк Оксана Дмитрівна

Тема дисертації: Дослідження з розробки складу та технології лікарських препаратів на основі екстрактів в умовах аптек

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра аптечної технології ліків  Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Вишневська Лілія Іванівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.070 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 06.11.2023 р. № 107-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Сагайдак-Нікітюк Ріта Василівна, професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Половко Наталя Петрівна, професор закладу вищої освіти кафедри аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Хохленкова Наталя Вікторівна, завідувач кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Білоус Світлана Богданівна, завідувач кафедри технології ліків і біофармації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Дроздова Анна Олександрівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної технології і біофармації Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

10.01.2024 р. о 10-00  онлайн