07 листопада 2023 р. відбулася «Нарада-семінар з якості: стандарти ISO» для керівників структурних підрозділів/процесів Інтегрованої системи управління (ІСУ) НФаУ

СТАНДАРТИ ISO – ПІДҐРУНТЯ ЯКОСТІ УНІВЕРСИТЕТУ

07 листопада 2023 року у Національному фармацевтичному університеті відбулася «Нарада-семінар з якості: стандарти ISO» для керівників структурних підрозділів/процесів Інтегрованої системи управління (ІСУ) НФаУ.

Нарада відбулася під керівництвом Проректора ЗВО з НПР/ПК з ІСУ Андрія ФЕДОСОВА. У своєму виступі проректор проаналізував план розвитку університету, представив Цілі НФаУ на 2023/2024 н. р та оновлену організаційну структуру: шляхи реалізації ІСУ на навчальний рік. Також було зазначено, що  у цьому році 09 листопада відзначається Всесвітній день якості. У доповіді проректор представив топові міжнародні стандарти ISO.

Начальник відділу управління якістю Олена ГЛАДЦІНОВА представила організаційну роботу НФаУ на навчальний рік у відповідності до вимог Інтегрованої системи управління. Визначено алгоритм діяльності структурних підрозділів на 2023/2024 н. р. Розглянуті питання щодо розширення меж ІСУ в Інституті підвищення кваліфікації спеціалістів фармації та Фаховому коледжі Національного фармацевтичного університету.

Професор кафедри УЕФ ІПКСФ НФаУ проф. Вячеслав ЛЕБЕДИНЕЦЬ аналізував роботу інституту щодо ІСУ НФаУ та продемонстрував план дій інституту на наступний рік.

Вікторія ГУЗЄВА, заступник директора ФК НФаУ доповіла про роботу над впровадженням ІСУ: що зроблено та порядок дій на 2023/2024 н. р.

У «Нараді-семінарі з якості: стандарти ISO» для керівників структурних підрозділів/процесів ІСУ НФаУ взяли участь 33 представника Інтегрованої системи управління університету.