Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.074

Здобувач ступеня: Бовсуновська Юлія Василівна

Тема дисертації: Стандартизація підходів до синтезу субстанції Еноксапарину натрію

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: завідувач кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Георгіянц Вікторія Акопівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.074 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 22.12.2023 р. № 116-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Сидоренко Людмила Василівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Северіна Ганна Іванівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Власов Сергій Віталійович, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Лесик Роман Богданович, завідувач кафедри органічної, біоорганічної та фармацевтичної хімії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Логойда Лілія Святославівна, завідувач кафедри фармацевтичної хімії Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

14.02.2024 р. о 10-00  онлайн