Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.075

Здобувач ступеня: Артемова Катерина Олегівна

Тема дисертації: Обґрунтування доцільності застосування сухого екстракту з пагонів верби сахалінської в якості венотропного засобу

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра технологій фармацевтичних препаратів  Національного фармацевтичного університету

Наукові керівники: завідувач кафедри технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Кухтенко Олександр Сергійович; професор закладу вищої освіти кафедри загальної фармації НТУ «ХПІ», доктор біологічних наук, професор Малоштан Людмила Миколаївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.075 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 22.12.2023 р. № 116-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Кіреєв Ігор Володимирович, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Бутко Ярослава Олександрівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакології та фармакотерапії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Ткачова Оксана Віталіївна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Фіра Людмила Степанівна, завідувач кафедри фармації факультету післядипломної освіти Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського, доктор біологічних наук, професор.
  2. Цубанова Наталя Анатоліївна, професор закладу вищої освіти кафедри фармації Львівської медичної академії ім. А. Крупинського, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

15.02.2024 р. о 13-00  онлайн