Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.079

Здобувач ступеня: Леонтієв Богдан Станіславович

Тема дисертації: Фармакогностичне вивчення плодів калини звичайної як перспективного джерела лікарської рослинної сировини

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Хворост Ольга Павлівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.079 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 22.12.2023 р. № 116-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Бурда Надія Євгеніївна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Кисличенко Вікторія Сергіївна, завідувач кафедри фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Новосел Олена Миколаївна, доцент закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Мартинов Артур Вікторович, завідувач лабораторії та клінічного відділу молекулярної імунофармакології ДУ «Інститут мікробіології та імунології імені І.І. Мечникова НАМН України», доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Рудник Анна Михайлівна, доцент закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії, фармакології та ботаніки Запорізького медико-фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

19.02.2024 р. о 13-00  онлайн