Перші 100 днів у НФаУ. Якими стали для першокурсників 2023?

Засідання Вченої ради НФаУ, що завершує календарний 2023 рік, відбулося 22 грудня.

Засідання відбулося у змішеному форматі.

Крім процедурних питань порядку денного, члени Вченої ради взяли участь в урочистих моментах.

У святковому форматі прозвучали вітання кафедрам-ювілярам 2023 року. Це кафедра біологічної хімії та ветеринарноi медицини (завідувач кафедри — Віра Кравченко, доктор біологічних наук, професор) – 85 років, кафедра фармакогнозії та нутрицiологii (завідувач кафедри — Вікторія Кисличенко, доктор фармацевтичних наук, професор) – 85 років, кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації (завідувач кафедри – Ігор Кіреєв, доктор медичних наук, професор) – 30 років, кафедра косметології і аромології (завідувач кафедри – Оксана Рябова, кандидат медичних наук, доцент) – 30 років.

Під час засідання Вченої ради були підведені підсумки університетського конкурсу на кращий різдвяний віночок, абсолютним переможцем якого став деканат факультету з підготовки іноземних громадян.

За сталою традицією, у рамках засідання Вченої ради було проведено івент для першокурсників «100 днів у НФаУ».

До участі у заході були запрошені першокурсники, студенти старших курсів, майбутні вступники зі шкіл Харкова, зокрема, учні Харківського ліцею № 150, Харківського ліцею № 107, Харківського ліцею № 31, Пісочинського ліцею «Мобіль», Фахового коледжу НФаУ.

В.о. ректора НФаУ Алла Котвіцька познайомила університетську спільноту зі вступниками 2023 року, які отримали найвищі бали НМТ. Це першокурсники освітньої програми «Фармація» Анастасія Вірченко, Кирило Проселков, Катерина Потапенко, освітньої програми «Технології парфумерно-косметичних засобів» Яна Саустян, освітньої програми «Фізична терапія» Марія Боброва, Катерина Перехрест, освітньої програми «Технології фармацевтичних препаратів» Іван Гриб, Валерія Рубцова, Дар’я Гуренко.

Також Алла Анатоліївна узагальнила першу осінь вступників 2023 року через призму участі фармацевтичної молоді у навчальному й поза навчальному житті університету та підвела підсумки університетського проєкту «Від студента до менеджера. Релокація». У його рамках влітку 2023 року активні, небайдужі, амбітні студенти долучалися до роботи структурних підрозділів НФаУ. Участь у житті університету та робота у приймальній комісії, деканатах, науковому відділі дозволила студентам побачити зсередини, як функціонує університет, доторкнутися до багатогранності напрямів його роботи.

Декани факультетів створили «портрет» своїх першокурсників, а ті, у свою чергу, поділилися враженнями про перший час перебування у статусі студентів фармацевтичного університету та з гумором розповіли, якими бачать свої кафедри.