Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.080

Здобувач ступеня: Тутук Володимир Володимирович

Тема дисертації: Науково-методичні підходи до підвищення доступності фармацевтичної допомоги пацієнтам з рідкісними метаболічними захворюваннями

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: професор закладу вищої освіти кафедри організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Назаркіна Вікторія Миколаївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.080 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 22.12.2023 р. № 116-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Пестун Ірина Володимирівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Ткачова Оксана Віталіївна, професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Жадько Світлана Вікторівна, доцент закладу вищої освіти кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Косяченко Костянтин Леонідович, завідувач кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Бушуєва Інна Володимирівна, завідувач кафедри управління і економіки фармації та фармацевтичної технології Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

20.02.2024 р. о 13-00  онлайн