Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.072

Здобувач ступеня: Поліщук Юлія Миколаївна

Тема дисертації: Фармакогностичне дослідження ліхнісу корончатого (Lychnis coronaria (L.) Murray ex Desr.)

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Бурда Надія Євгеніївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.072 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 22.12.2023 р. № 116-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Хворост Ольга Павлівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Кузнєцова Вікторія Юріївна, проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Журавель Ірина Олександрівна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакогнозії та нутриціології Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Мартинов Артур Вікторович, завідувач лабораторії та клінічного відділу молекулярної імунофармакології ДУ «Інститут мікробіології та імунології імені І.І. Мечникова НАМН України», доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Федченкова Юлія Анатоліївна, професор закладу вищої освіти кафедри хімії та фармації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доктор фармацевтичних наук, професор.

Відео захисту з накладеною печаткою університету

Контакти – councils@nuph.edu.ua

Захист дисертаційної роботи

13.02.2024 р. о 10-00  онлайн