Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.093

Здобувач ступеня: Суворов Максим Олександрович

Тема дисертації: Науково-практичні підходи щодо підвищення якості і доступності регуляторних послуг у сфері обігу лікарських засобів

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра соціальної фармації Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: в.о. ректора, професор закладу вищої освіти кафедри соціальної фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Котвіцька Алла Анатоліївна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.093 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 03.04.2024 р. № 28-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Толочко Валентин Михайлович, професор закладу вищої освіти кафедри   організації, економіки та управління фармацією Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Братішко Юлія Сергіївна, завідувач кафедри організації, економіки та управління фармацією Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Пестун Ірина Володимирівна, професор закладу вищої освіти кафедри   фармацевтичного менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Опоненти:

1. Косяченко Костянтин Леонідович, завідувач кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Карамишев Дмитро Васильович, професор закладу вищої освіти кафедри медицини катастроф та військової медицини Полтавського державного медичного університету, доктор наук з державного управління, професор.

Контакти – councils@nuph.edu.ua