Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.092

Здобувач ступеня: Белікова Анастасія Геннадіївна

Тема дисертації: Розробка методик одночасного визначення енісаміуму йодиду, тілорону дигідрохлориду та морфолінію тіазотату у навколишньому середовищі

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація

Кафедра, на якій виконано дисертацію: кафедра фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету

Науковий керівник: професор закладу вищої освіти кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Сидоренко Людмила Василівна

Спеціалізована вчена рада ДФ 64.605.092 Національного фармацевтичного університету МОЗ України, утворена наказом Національного фармацевтичного університету від 03.04.2024 р. № 28-Адм. у складі:

Голова ради:

1. Перехода Ліна Олексіївна, завідувач кафедри медичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Рецензенти:

1. Голік Микола Юрійович, декан фармацевтичного факультету Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Бевз Наталія Юріївна, доцент закладу вищої освіти кафедри   фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук, доцент.

Опоненти:

1. Логойда Лілія Святославівна, завідувач кафедри фармацевтичної хімії Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, доктор фармацевтичних наук, професор.
  2. Васюк Світлана Олександрівна, завідувач кафедри аналітичної хімії Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор.

Контакти – councils@nuph.edu.ua