У чарівне надвечір’я на Івана Купала, 6 липня, Національний фармацевтичний університет відтворив традиції народного свята східних слов’ян

У чарівне надвечір’я на Івана Купала, 6 липня, Національний фармацевтичний університет, за ініціативи та участі ректора Алли Котвіцької, відтворив традиції народного свята східних слов’ян.

У піднесеному настрої та емоційному єднанні велике дружне родинне коло співробітників університету завершило навчальний рік – із дотриманням купальських традицій.

Маємо честь декларувати, що коло викладачів та співробітників дійсно є РОДИННИМ, бо 75% науково-педагогічних працівників – випускники НФаУ.

Університетський вечір на Івана Купала видався наповнений змістом та дивовижний за настроєм. Свято у барвистих кольорах подарувало розмаїття трав і пахощів, уплетених у дівочі віночки із духмяних квітів, й сповнилося магічним дивом купальського багаття та особистих мрій.

Уміємо натхненно працювати, вміємо змістовно відпочивати!

Гарного літнього відпочинку нам, колеги!

Більше фото в альбомі