У лютому 2024 р. відбулося дві онлайн зустрічі з цікавими гостями, нашими випускниками, які працюють за фахом, мають досвід і наснагу для професійного зростання та діляться своїми цікавими історіями успіху

ВИПУСКНИК НФаУ: ІСТОРІЇ УСПІХУ

Проєкт “Випускник НФаУ: історії успіху” залишається найулюбленішим заходом, який об’єднує здобувачів та випускників нашої Alma mater.

У лютому 2024 року відбулося дві онлайн зустрічі з цікавими гостями, нашими випускниками, які працюють за фахом, мають досвід і наснагу для професійного зростання та діляться своїми цікавими історіями успіху.

15 лютого відбулася зустріч з випускниками ОП Фармація – “ОП Фармація: зразкова акредитація”. Розпочала зустріч та поділилася здобутками про проходження акредитації гарант освітньої програми Фармація, професор Вікторія Акопівна ГЕОРГІЯНЦ.

Спікерами були:

• Олена ПИШНА, випускниця 2006 року, а зараз Директор з Росту
    Фармацевтичної Корпорації “ЮРіЯ-ФАРМ”.
  • Галина ГРИГОРІВ, тричі випускниця НФаУ
    (2013, 2014, 2021), натепер начальник Центру міжнародної профорієнтації та зовнішніх відносин, асистент кафедри фармацевтичної хімії НФаУ.

Студентка 4 курсу Тетяна МАТУС, яка навчається одночасно в 3-х ВНЗ, є учасницею програми ERASMUS та проходить навчання в Університеті м.Тарту, Вільнюс.

29 лютого – “ОП ТПКЗ: перспективи та можливості”. Гарант ОП Технології парфумерно-косметичних засобів Олександра Сергіївна КРАН розповіла про історію створення цієї спеціальності, представила викладацький склад кафедри Косметології та аромології та цікаві факти та події.

Спікерами зустрічі були:

• Анастасія ШИРШОВА, випускниця 2020 року, а зараз практикуючий косметолог естетист та викладач кафедри НФаУ
  • Олена БОГАТИРЬОВА, випускниця 2004 року, другий випуск спеціалістів цієї освітньої програми. Зараз вона працює за кордоном, є офіційним та ексклюзивним дистриб’ютором професійної косметики світових брендів, проводить навчання і вебінари.

Всі випускники з неймовірною вдячністю згадували свої студентські роки у НФаУ та ґрунтовні знання, які отримали.

Готуємо нові цікаві зустрічі, чекаємо на проєкті “Випускник НФаУ: історії успіху” у березні!!!
Разом з НФаУ до ПЕРЕМОГИ!