У січні відбувся кіноклуб «Student cinema» до Дня пам’яті жертв Голокосту

Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього

У січні відділ організації виховного процесу та соціальних питань разом із Студентським самоврядуванням провели для здобувачів вищої освіти Національного фармацевтичного університету заходи, спрямовані на вшанування історичних подій та визначних дат. Один із таких заходів — це кіноклуб “Student cinema”, який був проведений до Дня пам’яті жертв Голокосту.

Було представлено вражаючі фільми, що розкривали трагічні сторінки історії Голокосту. Студенти мали можливість поглибити своє розуміння та враження від цих подій, обговорити їхні наслідки та важливість збереження пам’яті про те, що сталося в минулому.

Також, у цьому місяці в університеті було проведено Літературний клуб до Дня пам’яті Героїв Крут. Студенти та співробітники університету об’єдналися, щоб обговорити ці трагічні події та висловити свою повагу та пам’ять про Героїв Крут. Представники Наукової бібліотеки запропонували твори для прочитання, присвячені подіям Крут та героїзму тих, хто боровся за незалежність нашої країни.

Ці події не лише збагатили культурний календар університету, але й надали студентам можливість активно взяти участь у важливих дискусіях та виявити своє зацікавлення у вивченні історії та літератури, які формують наше суспільство.

Матеріали  заходів