Вічна пам`ять і слава Владиславі Черних

Захищаючи Україну від російських агресорів, 28 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання загинула Владислава Черних, медикиня і воїн ЗСУ, аспірантка Національного фармацевтичного університету, дочка почесного ректора НФаУ Валентина Черних.

Владислава була гордістю Національного фармацевтичного університету. Дівчина любила і вміла вчитися. Всі, хто знав її, захоплювалися її оптимізмом, розумом, людяністю, силою волі. Владислава ухвалила важке для родини рішення і долучилася до боротьби з агресором, стала до лав ЗСУ. Так вимагало її серце і любов до України.

Владислава була гордістю свого батька. Дорогий Валентине Петровичу, ми приголомшені лихою звісткою. Втрата дитини – найбільше випробування. Такий біль неможливо втишити. У цю гірку мить поділяємо Ваше горе і схиляємо голову в глибокій скорботі. Ваш колектив завжди захоплювалися Вами, Вашою силою, мужністю, витримкою. Нехай Бог дає Вам і Вашій родині сил пережити таку втрату…

Йдуть у інший світ найкращі… Ті, кому судилося будувати майбутнє, стають героїчною історією України, славетною пам’яттю і незагоюваним болем.

Вічна пам`ять і слава Владиславі Черних – українській захисниці, яка виборювала майбутнє Батьківщини!

Колектив НФаУ

«Я тут потрібна»_ як медикиня з Харкова пішла на фронт

Аеророзвідка на дронах українського виробництва_ як працює підрозділ «Хартія» на Харківщині