31 березня 2023 р. НФаУ взяв участь у Першому Всеукраїнському НМТ-форумі

Зустріч вступників з представниками НФаУ на Першому Всеукраїнському НМТ-форумі відбулася 31 березня 2023 року. НФаУ представив свої переваги та можливості для майбутніх студентів: широкий вибір спеціальностей, які відповідають найсучаснішим вимогам, застосування новітніх технологій в освітньому процесі, активну студентську спільноту та багатогранне студентське життя.

Крім того, вступники дізналися про правила прийому у 2023 році, усі секрети успішної здачі НМТ.

Для того, щоб стати здобувачем вищої освіти Національного фармацевтичного університету у 2023 році, потрібно звернути увагу на правила прийому, які регулюють процес вступу. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті та в соціальних мережах, де ми будемо ділитися корисною інформацією щодо вступу до нашого університету.

Facebook, Instagram, Telegram, Youtube, Анкета вступника.