Вітаємо Дар’ю Артикову з призначенням академiчної стипендiї iмeнi Героя Небесної Сотні Василя Мойсея

Іменних студентських стипендій у НФаУ стало на одну більше

З метою увічнення подій Революції Гідності, вшанування подвигу наймолодших Героїв Небесної Сотні було засновано 50 академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні для студентів та курсантів закладів вищої освіти державної форми власності. Процедури участі у конкурсному відборі та визначення переможців регулює Постанова Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 896 «Про заснування академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні».

Цього року Конкурсна комісія з призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні розглянула 87 особових справ.

Стипендія за спеціальністю «Фiзична терапiя, ерготерапiя», встановлена на честь Героя Небесної Сотні Василя Мойсея, на 2023/24 н.р. була призначена студентці 2 курсу Національного фармацевтичного університету Дар’ї Артиковій.

Бажаємо їй подальших успіхів та підкорення нових вершин!