З 04 по 06 квітня 2019 р. Національний фармацевтичний університет разом з Коледжем НФаУ взяв участь у XV спеціалізованій міжнародній виставці освітніх закладів «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2019»

04-06 квітня 2019 р. у Палаці спорту м. Харкова відбулась ювілейна п’ятнадцята спеціалізована міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2019». Захід організований за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради. Організатор заходу – виставкова компанія АДТ.

Метою заходу стали презентація для широких кіл населення міста та області досягнень закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, допомога вступникам у свідомому виборі навчального закладу, ознайомлення зі здобутками науково-педагогічних колективів та досвідом використання інформаційних технологій.

Цільова аудиторія заходу – старшокласники шкіл Харкова та області, випускники професійно-технічних училищ, коледжів, студенти закладів вищої освіти, які на виставці мали змогу поспілкуватися з представниками більше ніж п’ятдесятьох вищих навчальних закладів Харкова, Києва, Запоріжжя, Львова, Дніпра, Івано-Франківська, а також Ізраїлю, Литви, Польщі, Словенії, Словаччини та інших країн.

Print Friendly, PDF & Email