з 16 по 20 жовтня 2023 р. здобувачки 1 курсу ОП «Технології фармацевтичних препаратів» прийняли участь у програмі мобільності «UO at the crossroads of cultures – multiculturalism in the academic space»

Академічна мобільність

Здобувачки 1 курсу ОП «Технології фармацевтичних препаратів» Бабурнич Таїсія, Рубцова Валерія та Гуренко Дар’я протягом тижня (з 16 по 20 жовтня 2023 року) прийняли участь у короткострокової програмі мобільності “UO at the crossroads of cultures – multiculturalism in the academic space” (Комунікаційна зустріч FORTHEM), що фінансується міжнародною програмою «Підтримка співпраці Опольського університету з українськими університетами в рамках Альянсу FORTHEM» та відвідали Опольський університет в місті Ополе, Польща.

Студентки побували на конференціях на яких ознайомилися з презенатаціями університетів різних країн світу, а саме: Іспанії, Португалії, Франції, Норвегії та Фінляндії. Також були присутні на сесіях присвячених комунікайним стратегіям та обміну найкращими практиками. Вони познайомилися із новими друзями з багатьох країн світу та вдосконалили свої навички виступу на публічному заході. Навчилися співпрацювати в міжнародному середовищі та встановили цінні зв’язки з іншими учасниками конференції. Дівчата прийняли участь у дискусіях та обговореннях ряда соціальних проектів, висловили свої погляди на важливу тему: «Аспекти мультикультуралізму в кіно. Стереотипи, виклики та реалістична боротьба».

Окрім участі в конференціях, наші студентки також відвідали лекції та презентації закордонних вчених, які приймають участь у програмі Erasmus+ та проходять стажування у Опольському Університеті. Цей неоцінений досвід  допоможе їм поглибити свої знання та розширити свій горизонт.

Завдяки міжнародній діяльності Національного фармацевтичного університету ця подорож була дійсною нагодою для наших студенток побачити інший культурний контекст, вивчити нові підходи до навчання та спілкування, підвищити рівень знання іноземних мов, а також підтвердити важливість міжнародного обміну знань та досвіду.