З 16 по 23 лютого 2023 р. відбулися тренувальні збори з біології

З 16 по 23 лютого 2023 р. на базі Національного фармацевтичного університету у дистанційному форматі були проведені тренувальні збори учнівської олімпіадної команди Харківської області з біології.

За результатами попередньо проведеного ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології були обрані 25 переможців серед 8-11 класів, які брали участь у тренувальних зборах.

Тьютерами на заході виступили завідувачі та викладачі кафедр Клінічної лабораторної діагностики, Біологічної хімії й Мікробіології, вірусології та імунології Національного фармацевтичного університету, учителі закладів повної загальної середньої освіти, представники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

За результатами зборів в команду від Харківської області увійшли десять найкращих молодих біологів, які будуть представляти наш регіон на Всеукраїнській олімпіаді з біології.

Бажаємо їм удачі та перемоги!