З 20 травня по 19 червня 2019 р. кафедра загальної фармації та безпеки ліків ІПКСФ НФаУ проводить цикл тематичного удосконалення у м. Чернівці

З 20 травня по 19 червня 2019 р. кафедрою загальної фармації та безпеки ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації проводиться цикл тематичного удосконалення «Організаційні та загальнофармацевтичні аспекти діяльності спеціалістів фармації в сучасних умовах» у м. Чернівці.

Під час навчання на циклі спеціалісти з вищою фармацевтичною освітою розглядають актуальні питання фармацевтичної технології, стандартизації та сертифікації лікарських засобів, організації діяльності аптечних закладів, спеціальної підготовки, клінічної фармакології та застосування лікарських фітозасобів.