З 29 березня по 03 квітня 2021 р. учні 11-х класів взяли участь в експрес-курсі з підготовки до ЗНО-2021 з української мови, математики, хімії, біології

У Національному фармацевтичному університеті успішно пройшли весняні «Фармацевтичні канікули» – новий освітній комунікативний проєкт університету.

Дружня родина НФаУ радо вітала учасників «Фармацевтичних канікул» – випускників із м. Кривий ріг, м. Конотоп (Сумської обл.), м. Коломак, м. Дергачі (Харківської обл.) та м. Харків.

Протягом тижня наші слухачі разом із викладачами узагальнили навчальний матеріал, більш детально розглянули певні теми, набули навичок тестування, отримали індивідуальні консультації.

Крім змістовного навчання, слухачі експрес-курсу «Фармацевтичні канікули» познайомилися зі Студентським парламентом, Культурним центром, Музеєм історії НФаУ, а також зі славетними традиціями та ювілейними заходами університету.

Як підсумок, маємо позитивні відгуки батьків:

Марина Меньшакова, м. Кривий ріг: «Щиро дякуємо за теплу зустріч, позитивні емоції та знання, які отримали наші діти».

Світлана Мороз, м. Харків: «Дякуємо за дуже гарне викладання дисциплін та високий рівень організації «Фармацевтичних канікул». Гарний досвід для наших дітей».

Радіємо з того, що можемо стверджувати – нові проєкти дають університету нові ідеї та нових друзів!

Чекаємо на вас, друзі, у вересні!