14 листопада 2019 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася нарада-семінар з якості для завідувачів кафедр

Засідання наради-семінару відкрив перший проректор з НПР, представник керівництва з якості Федосов А. І., який висвітлив питання щодо організації роботи університету у 2019/2020 н.р.

Учасникам семінару презентовано оновлену науково-дослідну діяльність університету, її профіль, особливості та інноваційні підходи. Зазначені питання розкрила заступник директора Навчально-наукового інституту прикладної фармації Рищенко О. О.

Директор Наукової бібліотеки НФаУ, Гавриш Н. Б. представила електронний архів НФаУ (репозитарій), бібліометричні профілі вчених університету, розкрила їх сучасний стан.

Випускаючий редактор газети “Молодість фармації”, журналіст Літвінова А. М. зупинилася на медіакомунікаційному просторі НФаУ, ознайомила з умовами та можливостями публікацій в періодичних виданнях.

У роботі Наради-семінару взяли участь 40 завідувачів кафедр, спікери та співробітники відділу управління якістю.