15-17 травня 2017 р. делегація Національного фармацевтичного університету у складі професорів кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації: Сахарової Т.С., Добрової В.Є., доцентів: Андрєєвої О.О., Безуглої Н.П., Зупанець К.О., Тарасенко О.О., Шебеко С.К. та зав. каф. філософії проф. Іванової К.А. взяла участь у роботі міжнародної наукової конференції «Іnternational Соnference on Рharmaceutical Drugs» у м. Дубай, ОАЕ

В конференції взяли участь вчені провідних університетів та дослідницьких центрів понад 10 країн світу (Велика Британія, Єгипет, Індія, Йорданія, Марокко, ОАЕ, Польща, Саудівська Аравія, США, Франція, Україна).

Доц. Зупанець К.О. була запрошена до складу оргкомітету конференції та включена до президії пленарного засідання.

15.05.2017 р. доц. Зупанець К.О. виступила з доповіддю на пленарному засіданні на тему «Safety Issues in Bioequivalence and Phase I studies».

Того ж дня проводився конкурсний відбір найкращих постерних доповідей. До складу конкурсної комісії з оцінки постерів були запрошені й представники делегації НФаУ: доц. Безугла Н.П., доц. Зупанець К.О., доц. Шебеко С.К.

Проводити церемонію нагородження переможців разом з професорами Університетами Шарджа (ОАЕ) та Каїру (Єгипет) була запрошена доц. Зупанець К.О.

16.05.2017 р. проф. Доброва В.Є. зробила доповідь на секційному засіданні: «Risk Assessment in Clinical Trials, is it obligatory for Clinical Trial Staff». Доц. Зупанець К.О. очолила роботу засідання секції «Adverse Drug Safety».

17.05.2017 р. делегація НФаУ ініціювала проведення круглого столу з питань фармацевтичної освіти, участь у якому взяли: проф. Небал Елталбоулі, фармацевтичний факультет Каїрського університету, директор з науково-дослідної роботи фармацевтичної компанії SЕКЕМ (Єгипет) та доц. Хасан Алхмуд, фармацевтичний факультет Університету Йармоук (Йорданія).

Під час круглого столу сторони обмінялися інформацією щодо особливостей організації навчального процесу на профільних факультетах зазначених ВНЗ, можливостей проведення наукових досліджень, обговорили питання щодо налагодження співпраці між університетами у сфері освіти та науки.

Участь у конференції дозволила продемонструвати результати наукових досліджень викладачів Національного фармацевтичного університету та презентувати Університет широкому колу аудиторії науковців та освітян на світовому рівні. Професори та доценти НФаУ ознайомилися з сучасними досягненнями у сфері розробки та дослідження лікарських засобів; обмінялися досвідом проведення навчальної та наукової роботи на фармацевтичних факультетах університетів Єгипту та Йорданії в умовах нових освітніх й інформаційних технологій та інтеграції в науковий простір.