15 листопада 2016 р. кафедрою управління та економіки підприємства організовано святкування Дня економіста зі студентами 1-5 курсів освітніх програм «Економіка підприємства» та «Логістика»

В організації заходу активну участь взяв деканат промислової фармації, управління та адміністрування.

Головний приз – подарунковий сертифікат на отримання бонусних балів до підсумкового модульного контролю отримала команда 4 курсу освітньої програми «Економіка підприємства».

Призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – команда 4 курсу;

ІІ місце – команда 2 курсу;

ІІІ місце – команда 1 курсу.

Самою креативною групою визнана команда 5 курсу освітньої програми «Економіка підприємства»

Самою винахідливою групою визнана команда 3 курсу освітньої програми «Економіка підприємства».

Самою веселою групою визнана команда 4 курсу освітньої програми «Економіка підприємства».

Самою творчою групою визнана команда 1 курсу освітньої програми «Економіка підприємства.

Грамоту «За товариськість і співпрацю» вручено студентці 4 курсу освітньої програми «Маркетинг» Гасимовій Маргариті.